STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ANKIETA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Ankieta dla uczniów szkół ponadpodstawowychZapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowym badaniu, obejmującym kilka tysięcy osób z pięciu krajów Unii Europejskiej: Holandii, Polski, Niemiec, Czech i Słowacji.

Badanie koordynują naukowcy z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz z Uniwersytetu w Tilburgu. Jego celem jest poznanie sposobu myślenia młodzieży o sensie i celu życia, o wierze i wiedzy o religiach.

Dane, które zbieramy, są całkowicie anonimowe. Ankieta wypełniana jest online. Z jednego urządzenia można ją wypełnić tylko raz.

Link do ankiety

 

Warto zapoznać się wcześniej z pytaniami, by potem zaproponować ankietę w klasach.

Z góry dziękujemy za współpracę, otwartość i, przede wszystkim, uczciwość.

 

Badanie jest prowadzone wyłącznie z powodów naukowych. Dane będą zapisywane i chronione zgodnie z zasadami zarządzania danymi w badaniach naukowych. Zbierane informacje nie zawierają danych osobowych w rozumieniu RODO i zostaną one przedstawione jako dane statystyczne.
Respondenci biorą udział w projekcie dobrowolnie. Zebrane informacje będą przechowywane jako oryginalne źródło danych na Wydziale Teologii Katolickiej Uniwersytetu w Tilburgu przez dziesięć lat i będą dostępne dla innych badaczy, którzy sprawdzają wiarygodność naszych analiz i wniosków.

ZOBACZ TAKŻE