STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KS. PIOTR ZIOŁO PROBOSZCZEM

Ks. Piotr Zioło proboszczem

Abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, mianował ks. mgra Piotra Zioło proboszczem parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Zubrzycy Dolnej. Od 2012 r. do chwili obecnej Ks. Piotr pełnił funkcję wizytatora katechetycznego rejonu IV (obejmującego dekanaty: Kraków-Bieńczyce, Kraków-Mogiła, Niepołomice i Wawrzeńczyce) oraz był koordynatorem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia odpowiedzialnym za sprawy stypendialne i zbiórkę na rzecz Fundacji w ramach corocznych obchodów Dnia Papieskiego.
Wyrażając wdzięczność ks. Piotrowi za pełnione dotychczas obowiązki na rzecz archidiecezji w ramach zadań Wydziału Katechetycznego, polecamy go opiece Matki Bożej, aby prowadził parafię w Zubrzycy Dolnej na wzór Chrystusa Dobrego Pasterza.