STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZAPRASZAMY KATECHETÓW NA SPOTKANIE OPŁATKOWE Z ABP MARKIEM ORAZ WRĘCZENIE MEDALI DLA ZASŁUŻONYCH W DZIELE KATECHIZACJI

Zapraszamy Katechetów na spotkanie opłatkowe z Abp Markiem oraz wręczenie medali dla zasłużonych w dziele katechizacjiOPŁATEK DLA KATECHETÓW
10. 01. 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich spotkanie opłatkowe katechetów z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i kolędowania Nowonarodzonemu.

MEDALE DLA OSÓB ZASŁUŻONYCH W DZIELE KATECHIZACJI
10 stycznia 2019 r. w Kurii Metropolitalnej w Krakowie, ul. Franciszkańska 3, Ks. Abp Marek Jędraszewski uhonoruje medalem Jana Pawła II osoby zasłużone dla dzieła katechizacji i wychowania w Archidiecezji Krakowskiej: kapłanów, siostry oraz katechetów świeckich, którzy z zaangażowaniem podejmowali i nadal podejmują posługę katechetyczną w szkołach i parafiach naszej archidiecezji.
Zostaną również odznaczeni współpracujący w tym zakresie pracownicy oświaty: Kuratorium oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Porządek uroczystości:
– godz. 17.00 msza św. w kaplicy Domu Arcybiskupów Krakowskich
– po Mszy św. wręczenie medali
– opłatek nauczycieli i pracowników oświaty.

ZOBACZ TAKŻE