STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MSZA DLA MATURZYSTÓW – BAZYLIKA MARIACKA W KRAKOWIE

Msza dla Maturzystów – Bazylika Mariacka w Krakowie

DATA ROZPOCZĘCIA: 05-05-2019 GODZINA: 18:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 05-05-2019 GODZINA: 20:00
MIEJSCE: Bazylika Mariacka w Krakowie
PARAFIA: Kraków, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

OPIS WYDARZENIA:

Zgodnie z wieloletnią tradycją w Bazylice Mariackiej w Krakowie będzie odprawiona Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów w przeddzień rozpoczęcia egzaminów, w niedzielę 5 maja br. o godz. 18.30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów oraz Was, Drodzy Katecheci, na tę Eucharystię. Księży Katechetów prosimy do koncelebry (należy zabrać albę i stułę).

Prosimy również o zachęcenie maturzystów do pełnego udziału we Mszy Świętej sprawowanej w ich intencji, do wspólnej modlitwy, do skorzystania wcześniej z sakramentu pojednania. Zachęcamy także Katechetów do spotkania się z maturzystami po Eucharystii, aby pokrzepić swoich uczniów przed czekającą ich próbą, jaką niewątpliwie jest egzamin dojrzałości.

Trwając w atmosferze wielkanocnej, życzymy wielu łask od Zmartwychwstałego Pana, zwłaszcza daru umocnienia i radości w katechetycznym posługiwaniu,

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA