STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI KATECHETÓW, NAUCZYCIELI I UCZNIÓW

DATA ROZPOCZĘCIA: 21-04-2020 GODZINA: 07:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 21-04-2020 GODZINA: 08:00
MIEJSCE: Sankturium Bożego Miłosierdzia w Krakowie
OPIS WYDARZENIA:

Msza święta w intencji katechetów, nauczycieli i uczniów

Wszyscy mierzymy się z trudnościami społecznej izolacji, zdalnego nauczania, długich godzin spędzanych przy komputerze i ograniczonej możliwości wychodzenia z domu. Dotyczy to w równej mierze nauczycieli, uczniów i rodziców. Wiele wspólnych planów i wydarzeń trzeba było odwołać. Mamy jednak nadzieję, że nasz wysiłek przyniesie wymierne rezultaty i, choć dokładnie nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy zostanie przywrócona pełna swoboda pracy i nauki, chcemy wierzyć, że nastąpi to możliwie szybko. Dlatego intencje, obawy, prośby, podziękowania, jakie przynosi czas pandemii chcemy powierzyć Miłosiernemu Chrystusowi we wspólnej modlitwie. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, na razie za pomocą transmisji telewizyjnej.

Msza święta w intencji katechetów, nauczycieli i uczniów

W najbliższy wtorek 21.04.2020 r. o godzinie 7.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach ks. Andrzej Kielian – dyrektor Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Krakowskiej odprawi Mszę Świętą w intencji katechetów, nauczycieli i uczniów.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do modlitwy. Transmisja będzie prowadzona na kanale TVP1.