STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / SPOTKANIE OPŁATKOWE KATECHETÓW, NAUCZYCIELI ORAZ PRACOWNIKÓW OŚWIATY Z METROPOLITĄ KRAKOWSKIM ABP MARKIEM JĘDRASZEWSKIM

Spotkanie opłatkowe katechetów, nauczycieli oraz pracowników oświaty z Metropolitą Krakowskim abp Markiem Jędraszewskim

DATA ROZPOCZĘCIA: 10-01-2019 GODZINA: 17:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 10-01-2019 GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Kraków – Kaplica Pałacu Arcybiskupów Krakowskich, ul. Franciszkańska 3
ORGANIZATOR: Wydział Katechetyczny
OPIS WYDARZENIA:

OPŁATEK DLA KATECHETÓW

1. 01. 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich spotkanie opłatkowe katechetów z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i kolędowania Nowonarodzonemu.

MEDALE DLA OSÓB ZASŁUŻONYCH W DZIELE KATECHIZACJI

10 stycznia 2019 r. w Kurii Metropolitalnej w Krakowie, ul. Franciszkańska 3,  Ks. Abp Marek Jędraszewski uhonoruje medalem Jana Pawła II osoby zasłużone dla dzieła katechizacji i wychowania w Archidiecezji Krakowskiej: kapłanów, siostry oraz katechetów świeckich, którzy z zaangażowaniem podejmowali i nadal podejmują posługę katechetyczną w szkołach i parafiach naszej archidiecezji.

Zostaną również odznaczeni współpracujący w tym zakresie pracownicy oświaty: Kuratorium oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Porządek uroczystości:

– godz. 17.00 msza św. w kaplicy Domu Arcybiskupów Krakowskich

– po Mszy św. wręczenie medali

– opłatek nauczycieli i pracowników oświaty.

Uwaga!

Jeśli ktoś z katechetów z ważnych powodów nie może uczestniczyć w spotkaniu formacyjnym własnego rejonu, to jest zobowiązany do udziału w spotkaniu danego cyklu w innym rejonie i powiadomienie o tym fakcie wizytatora rejonowego.