STRONA GŁÓWNA / DNI SKUPIENIA

REJON I
ks. dr Albert Wołkiewicz
Kraków – Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”
Plan Dnia Skupienia dla katechetów w sobotę, 23 marca 2019 r. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie na „Białych Morzach”:11.00              Adoracja Najświętszego Sakramentu w górnym kościele Sanktuarium11.30              Konferencja o. dr hab. Romualda Kośli OFM Bern. nt. „Nowe energie dla chrześcijańskiego życia, czyli dziś zbawienia według św. Jana Pawła II” (na podstawie listu Novo millenio ineunte)

REJON II
ks. mgr Jacek Ozdoba

REJON III
ks. mgr lic. Andrzej Wciślak

REJON IV
ks. mgr Piotr Zioło

REJON V
ks. mgr Sławomir Kowalski
Myślenice – parafia Narodzenia NMP

REJON VI
ks. mgr Piotr Sobala
Wadowice – Bazylika Ofiarowania NMP

REJON VII
ks. mgr Janusz Grodecki

REJON VIII
ks. mgr Arkadiusz Zych
Nowy Targ – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Uwaga!

Jeśli ktoś z katechetów z ważnych powodów nie może uczestniczyć w spotkaniu formacyjnym własnego rejonu, to jest zobowiązany do udziału w spotkaniu danego cyklu w innym rejonie i powiadomienie o tym fakcie wizytatora rejonowego.