STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DZIEŃ KOBIET 2021 – ŻYCZENIA

Dzień Kobiet 2021 – życzenia

Dzień Kobiet 2021

„Wspólnoty chrześcijańskie są stale pobudzane kobiecym geniuszem, a wkład kobiet w życie duszpasterskie należy postrzegać jako zasadniczy i niezbędny” – czytamy w Dyrektorium o katechizacji zatwierdzonym przez papieża Franciszka 23 marca 2020 roku.

Z okazji tegorocznego dnia kobiet pragniemy podziękować wszystkim Paniom i Siostrom za olbrzymi wkład w nauczanie religii i przekaz Ewangelii, zarówno w szkole, w parafii, jak i w innych miejscach zaangażowania.

Życzymy Wam wielu pięknych chwil w trudnym, pandemicznym otoczeniu, życzliwości tych, którzy są Wam bliscy i którym służycie przez osobiste, wspólnotowe i zawodowe działania. Niech oddanie, pasja i kompetencja wytyczają kolejne ślady Waszej pracy, niech nie zabraknie Wam odwagi i troski o to, co w życiu ważne i piękne.

Życzymy spełnienia Waszych małych i wielkich planów życiowych oraz darów Ducha Świętego niezbędnych do wyzwań, które stawia przed nami codzienność.

Ks. Andrzej Kielian oraz wizytatorzy i metodycy nauczania religii