STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / INFORMACJE O ORGAZNIZACJI ETAPU SZKOLNEGO OTK

Informacje o orgaznizacji etapu szkolnego OTKOLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ w Archidiecezji Krakowskiej

 

 1. Etap szkolny będzie 17 listopada 2022 r. o godz. 11.00
 2. Do każdej Szkoły Ponadpodstawowej w Archidiecezji Krakowskiej będą wysłane (najpóźniej dwa dni przed terminem etapu szkolnego następujące dokumenty):
 • Formularz rejestracyjny szkoły
 • Formularz zgłoszenia ucznia(ów) do udziału w OTK (z klauzulą RODO)
 • Test na zawody I stopnia (etap szkolny) – dla ucznia
 • Klucz odpowiedzi – dla nauczyciela
 1. Szkoły, które wezmą udział w OTK odsyłają powyższe formularze do Wydziału Katechetycznego (Kraków, ul. Franciszkańska 3) zaraz po skończonym etapie szkolnym, a nie później niż do 31 grudnia 2022 r. (ODESŁANE DOKUMENTY BĘDĄ JEDNOCZEŚNIE ZGŁOSZENIEM SZKOŁY I POSZCZEGÓLNYCH UCZNIÓWwcześniej nie trzeba robić żadnych zgłoszeń).
 2. Do etapu II stopnia (diecezjalnego) kwalifikuje się dwóch uczniów z danej szkoły, natomiast w szkołach, w których uczniowie zakwalifikowali się w poprzedniej edycji OTK do etapu III (ogólnopolskiego) mają prawo do jednego dodatkowego miejsca (za miejsce II i III) oraz dwóch dodatkowych miejsc (za miejsce I).
 3. Etap diecezjalny będzie 12 stycznia 2023 r. (czwartek) o godz. 11.00 w Domu Duszpasterskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach (Kraków, ul. s. Faustyny 3)
 4. Literatura podana na stronie otk.pl
 5. W razie niejasności proszę o bezpośredni kontakt: ks. Andrzej Wciślak, wicedyrektor Wydziału Katechetycznego, tel. 507 926 712
ZOBACZ TAKŻE