STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KOMUNIKAT: ORGANIZACJA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EDMUND WOJTYŁA BRAT ŚW. JANA PAWŁA II

ETAP WOJEWÓDZKI I KONKURSU WIEDZY „EDMUND WOJTYŁA – BRAT ŚW. JANA PAWŁA II”

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach oraz Wydział Katechetyczny Archidiecezji Krakowskiej informują, że ostatni, wojewódzki etap konkursu wiedzy o rodzinie św. Jana Pawła II odbędzie się w środę 7 czerwca 2023 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 im. ks. prof. J. Tischnera w Wadowicach (ul. Wojska Polskiego 13, 34-100 Wadowice) o godzinie 10.00. Tego dnia zaplanowane zostało również uroczyste rozdanie nagród dla finalistów i laureatów konkursu.

Poniżej szczegółowy plan dnia:

9.30 – zbiórka uczestników wojewódzkiego etapu konkursu wiedzy „Edmund Wojtyła. Brat św. Jana Pawła II” przy głównym wejściu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 im. ks. prof. J. Tischnera w Wadowicach

10.00 – 11.30 etap wojewódzki konkursu

11.30 – 12.30 poczęstunek dla dzieci i opiekunów

13.00 – 14.00 zwiedzanie Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach w 30 osobowych grupach (wejścia na ekspozycję co 15 minut)

15.00 – modlitwa w Bazylice pw. Najświętszej Marii Panny w Wadowicach.

15.30 – ewentualna dogrywka, podsumowanie konkursu, uroczyste rozdanie nagród i dyplomów.

Przypominamy, że podczas pisania konkursowego testu nie wolno używać zmazywalnego długopisu. Na salę nie ma możliwości wnoszenia urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych, zegarków, itp.)

Parkingi dla samochodów znajdują się w miejscach zaznaczonych na mapce.

Parking 1 – parking przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 im. ks. prof. J. Tischnera w Wadowicach

Parking 2 – Targowisko, ul. Nadbrzeżna

Parking 3 – Parking Miejski, ul. Sienkiewicza